raty przez internet leasing przez internet
BELLA BIANCO

Kuchnia w stylu tradycyjnym to Twoje marzenie? Spełnij je z kolekcją Bella Bianco! Białe szafki kuchenne z głębokim, ozdobnym frezowaniem będą świetną bazą do stworzenia klasycznego, przytulnego wnętrza. Świetnie łączą się z naturalnymi materiałami - drewnem, cegłą, ceramiką, mogą stanowić mocny punkt kuchni w stylu rustykalnym.Tradycyjne szafki...

Kuchnia w stylu tradycyjnym to Twoje marzenie? Spełnij je z kolekcją Bella Bianco! Białe szafki kuchenne z głębokim, ozdobnym frezowaniem będą świetną bazą do stworzenia klasycznego, przytulnego wnętrza. Świetnie łączą się z naturalnymi materiałami - drewnem, cegłą, ceramiką, mogą stanowić mocny punkt kuchni w stylu rustykalnym.Tradycyjne szafki kuchenne Bella Bianco wykonano w technologii frontu foliowanego. Solidna płyta meblowa MDF pokrywana jest wysokiej jakości folią w kolorze białym. Głębokie, ozdobne frezowanie wyróżnia tę kolekcję.

MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI JAK URZĄDZIĆ SWOJĄ KUCHNIĘ - zapytaj naszych konsultantów - z przyjemnością pomogą Ci urządzić kuchnię Twoich marzeń.

Więcej

BELLA BIANCO W tej kategorii nie ma produktów.