raty przez internet leasing przez internet

AMI PIEKAERNIK ED57369BA+X-TYPE

AMI2

Nowy produkt

 

Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi . 

Nagrzew w 3 min. !

Więcej szczegółów

2 050,00 zł Brutto

Więcej informacji

 Amica BakingPro System ®

Amica BakingPro System ®

Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Nowa konstrukcja komory gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całym piekarniku. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia – teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie. Z BakingPro System ® możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej – a codzienne obowiązki staną się przyjemnością!

FullSteam

FullSteam

Posiłek pełen smaku i witamin jednocześnie? To możliwe! Wypróbuj nową funkcję piekarników AMICA i przekonaj się, jak pyszne i zdrowe mogą być Twoje dania! Lepszy smak i konsystencja bez straty witamin i mikroelementów to zasługa specjalnie zaprojektowanego generatora pary, który odpowiednio dozuje parę - dzięki niemu para rozchodzi się równomiernie w całej komorze piekarnika, dlatego każdy kawałek pieczeni jest tak samo idealnie wypieczony! Piekarnik pełen pary to w pełni udane i zdrowe pieczenie!

Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi (Tc)

Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi (Tc)

Przejrzysty wyświetlacz LED z sensorowym sterowaniem pozwoli ci na intuicyjną obsługę pracy piekarnika. Do dyspozycji masz aż 19 gotowych programów pieczenia, dzięki którym nie musisz się martwić o czas i temperaturę pieczenia. Opracowane przez profesjonalnych kucharzy programy gotowe dobiorą odpowiednie parametry pieczenia do rodzaju dania by były zawsze idealnie wypieczone. Właściwy program wygodnie wybierzesz za pomocą pokrętła, sensorów lub nawet z poziomu smartfona*. Możesz nastawić czas włączenia i wyłączenia piekarnika. A jeśli posiadasz dzieci, to w szczególności docenisz blokadę rodzicielską, która zapobiega przypadkowym zmianom ustawień.
*funkcja dostępna w wybranych modelach.

Nagrzew w 3 min.

Nagrzew w 3 min.

Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Możesz go włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Równomierne pieczenie na kilku poziomach

Równomierne pieczenie na kilku poziomach

Nowa konstrukcja komory piekarnika gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła w całym piekarniku. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. W tym pojemnym piekarniku bez problemu zmieścisz ponad 100 muffinek jednocześnie! Możesz z łatwością suszyć grzyby i owoce oraz piec na kilku poziomach naraz.

Szeroki zakres temperatur: 30°C - 280°C

Szeroki zakres temperatur: 30°C - 280°C

Uniwersalny pomocnik podczas przygotowywania posiłku to sprawa bezcenna. Dlatego oferujemy Ci Szeroki zakres temperatur, który zapewnia wszechstronność w pieczeniu różnych potraw i pozwala na ich szybkie przygotowanie. 30 ⁰C to temperatura idealna do wyrastania ciasta. 40-50 ⁰C świetnie nadaje się do rozmrażania mięsa. W 200 ⁰C szybko upieczesz danie z ciasta francuskiego, a w 280 ⁰C ulubioną pizzę. Rozsmakuj się w wygodzie!

Piekarnik_Wklady_Katalityczne.png Czyszczenie katalityczne .

Amica_HOT_Zimny_front_35C.png Zimny front . 

Piekarnik_Oswietlenie_Halogenowe2.png Podwójne oświetlenie halogenowe .

Piekarnik_Gotowe_Programy.png Gotowe programy pieczenia . 

Piekarnik_Programy_Parowe.png Gotowe programy parowe . 

Klasa_Energetyczna_Aplus.png Klasa eergetyczna A +

Amica_HOT_11_funkcji_piekarnika.png 11 funkcji piekarnika . 

Piekarnik_Zamknieta_gorna_listwa_drzwi.p Zamknięta górna listwa drzwi . 

Piekarnik_Blokada_programatora.png Blokada  programowa .

Piekarnik_Latwy_Demontaz_Drzwi.png Łatwy demontaż drzwi . 

FS_Drabinki_boczne.png Drabinki boczne . 

Specyfikacja : 

Wysokość : 59,5 cm
Szerokość : 59,5 cm
Głębokość : 57,5 cm
Pojemność piekarnika : 77 l
Moc całkowita : 3,6 kW
Grzałka górna :900 W
Grzałka dolna : 1100 W
Grzałka pierścieniowa termoobiegu : 2100 W
Grill elektryczny : 1500 W . Produkt nowy do samodzielnego montażu . 

Opinie

Write a review

AMI PIEKAERNIK ED57369BA+X-TYPE

AMI PIEKAERNIK ED57369BA+X-TYPE

 

Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi . 

Nagrzew w 3 min. !

1 inny produkt w tej samej kategorii: