raty przez internet leasing przez internet

Amica EB7541W FUSION Piekarnik

ABO017

Nowy produkt

1 170,00 zł Brutto

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Więcej informacji

AMICA  EB7541W FUSION PiekarnikAmica_HOT_Emalia_latwoczyszczaca_EasyCleEmalia łatwoczyszcząca Easy Clean
Rozwiązanie to wpływa nie tylko na estetykę wnętrza, ale też łatwość użytkowania, ponieważ gładką powierzchnię łatwiej utrzymać w czystości.

Piekarnik_Rownomierne_Pieczenie.pngRównomierne pieczenie
Doskonałe efekty pieczenia dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz piekarnika.

Piekarnik_Chlodny_Front_3_szyby.pngChłodny front (3 szyby w drzwiach)
Zastosowanie szyby refleksyjnej oraz aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam znacząco obniżyć temperaturę drzwi piekarnika. Dzięki temu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już zawsze bezpieczne.

Piekarnik_Szybki_Nagrzew.pngSzybki nagrzew
Funkcja pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w najkrótszym czasie. Piekarnik osiąga temp. 150°C w 4 minuty, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Pozwala to skoncentrować się na przygotowaniu potrawy, a nie na oczekiwaniu na właściwą temperaturę piekarnika.

Klasa_Energetyczna_A.pngKlasa energetyczna A

Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technologii rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty posiadają klasę energetyczną A. Najwyższa klasa energetyczna A gwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną.

Amica_HOT_10_funkcji_piekarnika.pngLiczba funkcji piekarnika: 10
Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; grzejnik dolny; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny

FS_Drabinki_boczne.pngDrabinki boczne
Wykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.

Chowane pokrętła
Od teraz pokrętła urządzenia można w całości schować w panelu, co sprawi, że Twoja kuchnia nabierze nowego charakteru, a utrzymywanie czystości stanie się proste jak nigdy wcześniej.

FS_Programatory_Ta_Ts.pngProgramator sensorowy Ts
W Twoich codziennych kuchennych czynnościach wesprze Cię programator sensorowy Ts z wyświetlaczem LED. Programator posiada również funkcję opóźnionego startu, nastawę czasu działania piekarnika oraz minutnik.

Piekarnik_Latwy_Demontaz_Drzwi.pngŁatwy demontaż drzwi
Dzięki nowej konstrukcji drzwi można w bezpieczny i łatwy sposób demontować szybę piekarnika bez konieczności wyjmowania całych drzwi. Zastosowanie dwóch klipsów na górze drzwi sprawiło, że nie ma potrzeby stosowania żadnych narzędzi i można to zrobić samodzielnie. Teraz utrzymanie piekarnika w czystości jest niezwykle łatwe.

Drabinka suszarnicza
Drabinka suszarnicza została wyposażona w zabezpieczenia, dzięki czemu jest stabilna i pozwala na swobodne wysuwanie bez obawy, że potrawa wypadnie lub wysunie się.

Piekarnik_Przepisy_Na_Drzwiach.pngPrzepisy na drzwiach
Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to praktyczny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.

Piekarnik_Prowadnice_Teleskopowe.pngProwadnice teleskopowe
To swoboda użytkowania i gwarancja bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku mocno obciążonych i rozgrzanych blach oraz naczyń.

Szyba refleksyjna
Zastosowanie wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwala zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika o 15%.

Specyfikacja:

Moc całkowita3.1 kW
Pojemność65 l
Programatorelektroniczny
Wysokość59.5 cm
Szerokość zabudowy59.5 cm
Głębokość57.5 cm
Kolorbiały
Termoobiegtak
Funkcje piekarnika
  • grill
  • ogrzewanie dolne + górne
  • ogrzewanie górne + opiekacz + wentylator
  • ogrzewanie dolne + termoobieg
  • ogrzewanie dolne
  • supergrill
  • wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne
Rożen obrotowynie
Prowadnice teleskopowetak
Czyszczenieemalia łatwoczyszcząca
Klasa energetycznaA

Opinie

Write a review

Amica EB7541W FUSION Piekarnik

Amica EB7541W FUSION Piekarnik

30 innych produktów w tej samej kategorii: