raty przez internet leasing przez internet

PIEKARNIK AMICA ED77589BA+ Q-TYPE PYRO

AMI057

Nowy produkt

2 299,00 zł Brutto

Więcej informacji

AMICA Q-TYPE

PIEKARNIK DO ZABUDOWY ED77589BA+ Q-TYPE PYRO

bakingpro-system.jpg

Amica BakingPro System ®  Amica BakingPro System ®

Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Nowa konstrukcja komory gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całym piekarniku. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia – teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie. Z BakingPro System ® możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej – a codzienne obowiązki staną się przyjemnością

57115_5906006571153_12263.3eETsKDpsHaVoA

Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi (Tc) Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi (Tc)

Przejrzysty wyświetlacz LED z sensorowym sterowaniem pozwoli ci na intuicyjną obsługę pracy piekarnika. Do dyspozycji masz aż 19 gotowych programów pieczenia, dzięki którym nie musisz się martwić o czas i temperaturę pieczenia. Opracowane przez profesjonalnych kucharzy programy gotowe dobiorą odpowiednie parametry pieczenia do rodzaju dania by były zawsze idealnie wypieczone. Właściwy program wygodnie wybierzesz za pomocą pokrętła, sensorów lub nawet z poziomu smartfona*. Możesz nastawić czas włączenia i wyłączenia piekarnika. A jeśli posiadasz dzieci, to w szczególności docenisz blokadę rodzicielską, która zapobiega przypadkowym zmianom ustawień.


*funkcja dostępna w wybranych modelach.

Podświetlany uchwyt Podświetlany uchwyt
Goście się spóźniają, a potrawa stygnie… Teraz, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich. O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki Podświetlany uchwyt – włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Dodatkowo pozwoli Ci to uniknąć poparzenia. Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem.

Nagrzew w 3 min.  Nagrzew w 3 min. 

Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Możesz go włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

WiFi - sterowanie smartfonem WiFi - sterowanie smartfonem
Czy przed wyjściem z domu na pewno wyłączyłem piekarnik? Z pewnością nie raz zadawałeś sobie takie pytanie. Teraz, dzięki specjalnej aplikacji umożliwiającej zdalne sterowanie piekarnikiem i innymi urządzeniami podłączonymi do sieci, możesz mieć nad nimi pełną kontrolę. Za pomocą aplikacji nie tylko skontrolujesz status pracy piekarnika, ale także włączysz go, zanim wrócisz do domu, by po powrocie błyskawicznie przygotować ulubione danie.

Szeroki zakres temperatur: 30°C - 280°C Szeroki zakres temperatur: 30°C - 280°C


Uniwersalny pomocnik podczas przygotowywania posiłku to sprawa bezcenna. Dlatego oferujemy Ci Szeroki zakres temperatur, który zapewnia wszechstronność w pieczeniu różnych potraw i pozwala na ich szybkie przygotowanie. 30 ⁰C to temperatura idealna do wyrastania ciasta. 40-50 ⁰C świetnie nadaje się do rozmrażania mięsa. W 200 ⁰C szybko upieczesz danie z ciasta francuskiego, a w 280 ⁰C ulubioną pizzę. Rozsmakuj się w wygodzie!

Równomierne pieczenie na kilku poziomach  Równomierne pieczenie na kilku poziomach

Nowa konstrukcja komory piekarnika gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła w całym piekarniku. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. W tym pojemnym piekarniku bez problemu zmieścisz ponad 100 muffinek jednocześnie! Możesz z łatwością suszyć grzyby i owoce oraz piec na kilku poziomach naraz.

SlowCooking SlowCooking
Chcesz jeść smacznie i zdrowo? Teraz, dzięki funkcji SlowCooking przygotowanie zdrowego posiłku będzie jeszcze łatwiejsze. Zyskaj możliwość powolnego pieczenia w niskich temperaturach. Dzięki temu potrawy nie stracą wartości odżywczych, będą bardziej soczyste i smaczniejsze. Jedz pysznie, żyj zdrowo!

Wyświetlacz tekstowy LCD z asystentem gotowania (Tz) Wyświetlacz tekstowy LCD z asystentem gotowania (Tz)
Intuicyjny wyświetlacz tekstowy LCD poprowadzi cię krok po kroku przez proces pieczenia niczym asystent szefa kuchni. Wyposażony jest w aż 37 gotowych programów pieczenia, w tym także w suszenie, pasteryzacja czy pieczenie w niskich temperaturach. Nie musisz zastanawiać się jakie ustawić parametry pieczenia by mieć pewność, że dania będą zawsze idealnie wypieczone. Wyświetlacz wyposażony jest także w inne wygodne funkcje, które ułatwiają pracę w kuchni. Blokada rodzicielska zapobiega przypadkowym zmianom ustawień, funkcja Eco sprawia, że piekarnik piecze oszczędnie, a sterowanie za pomocą smartfonu* pozwoli ci kontrolować pracę piekarnika nawet z poza domu.


* funkcja dostępna w wybranych modelach.

Prowadnice teleskopowe  Prowadnice teleskopowe

Wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą łatwo o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach Amica! Wszystko za sprawą prowadnic. Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean  Emalia łatwoczyszcząca EasyClean 

Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.

Chłodny front (3 szyby)  Chłodny front (3 szyby)

Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu piekarnik Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Piekarnik_Oswietlenie_Halogenowe.png Oświetlenie halogenowe    

Nie musisz już otwierać drzwi piekarnika , by kontrolować stan przygotowania potraw - wszystko widzisz przez szybę.

Piekarnik_Gotowe_Programy.png Gotowe programy pieczenia   

Przygotowane przez profesjonalnych kucharzy idealne parametry pieczenia danej potrawy.

Piekarnik_Latwy_Demontaz_Drzwi.png  Łatwy demontaż drzwi

Drzwi i szyby piekarnika można w łatwy i samodzielny sposób zdemontować i umyć.

Klasa_Energetyczna_Aplus.png Klasa energetyczna A+

Niższe zużycie energii elektrycznej i co za tym idzie niższe rachunki.

Amica_HOT_11_funkcji_piekarnika.png Liczba funkcji piekarnika: 11   

12 funkcji piekarnika to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grilowania.

FS_Drabinki_boczne.png  Drabinki boczne 

Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.

Piekarnik_Zamknieta_gorna_listwa_drzwi.p  Zamknięta górna listwa drzwi

Zamknięta górna listwa drzwi nie pozwala zanieczyszczeniom dostać się do środka.

Piekarnik_Blokada_programatora.png Blokada programatora     

Blokada zabezpiecza przed niechcianą zmianą ustawień i pozwala na wytarcie panelu sterującego nawet podczas kiedy piekarnik jest włączony.

DANE TECHNICZNE :

Wysokość  59,5 cm
Szerokość  59,5 cm
Głębokość  57,5 cm
Kolor  Czarny matowy
Klasa energetyczna  A+
Pojemność piekarnika  77 l
Moc całkowita  3,6 kW
Grzałka górna  900 W
Grzałka dolna  1100 W
Grzałka pierścieniowa termoobiegu  2100 W
Grill elektryczny  1500 W

FUNKCJONALNOŚĆ :

Rodzaj piekarnika elektryczny
Liczba funkcji piekarnika 11
Liczba gotowych programów 19
Nagrzew w 3 min.
SlowCooking
Amica BakingPro System ®
Równomierne pieczenie na kilku poziomach
WYPOSAŻENIE :
Wyświetlacz tekstowy LCD z asystentem gotowania (Tz)
Sterowanie
sensorowe i smartfonem
Drabinki boczne
Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP 2 szt.
Czyszczenie piekarnika:
Czyszczenie pyrolityczne
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Łatwy demontaż drzwi
Szyba przyciemniana
Zimny front 35°C
Szyba refleksyjna
SoftClose - miękkie domykanie
Podświetlany uchwyt
WiFi - sterowanie smartfonem
Zdalne sterowanie
Drabinka suszarnicza
Zamknięta górna listwa drzwi
Podwójne oświetlenie halogenowe boczne
SmellCatalyst - katalizator zapachu
Funkcja Eco
Blokada programatora
Przepisy na drzwiach
Szeroki zakres temperatur: 30°C - 280°C
Liczba blach 2


Opinie

Write a review

PIEKARNIK  AMICA ED77589BA+ Q-TYPE PYRO

PIEKARNIK AMICA ED77589BA+ Q-TYPE PYRO

polskamarkaagd.svg?1594737955

30 innych produktów w tej samej kategorii: