raty przez internet leasing przez internet

AMICA PI6508PLU Płyta indukcyjna

ABO159

Nowy produkt

1 166,00 zł Brutto

Więcej informacji

AMICA  Płyta indukcyjna PI6508PLU

Booster
Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja Booster, która zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!

Plyta_Plug_Play.pngPlug&Play
Nie potrzebujesz już trójfazowego zasilania 400 V, teraz wystarczy znaleźć najbliższy kontakt, włożyć wtyczkę i gotować. Do podłączenia płyty indukcyjnej Plug&Play potrzebne jest tylko zasilanie 230 V, które znajduje się w każdym gniazdku.

Plyta_Wskaznik_Ciepla_Resztkowego_pol_inHeatControl
Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 C , na panelu sterowania wyświetlana jest wielka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 C do 60 C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Zwiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!

Piekarnik_Blokada_Rodzicielska.pngProBaby System
Koniec z obawami, że Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę lub zmieni jej ustawienia. Takie ryzyko wyeliminujesz, włączając blokadę panelu sterowania. Zyskaj poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort pracy w kuchni.

Plyta_Timer.pngTimer
Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole grzewcze, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timer wykorzystać możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj pełną kontrolę nad czasem!

Piekarnik_Szybki_Nagrzew.pngSzybki nagrzew
Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania często trzeba rozgrzać patelnię lub garnek. W płytach indukcyjnych Amica zastosowaliśmy funkcję Szybki nagrzew, która w krótkim czasie samoczynnie rozgrzeje naczynie, a następnie dostosuje moc grzania do ustawionego przez Ciebie poziomu.

Plyta_Rozpoznawanie_Wielkosci_Obecnosci_Rozpoznawanie obecności i wielkości garnka
Inteligentna płyta? Właśnie tak! Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dostosuje powierzchnię grzania do jego rozmiarów. Dzięki temu korzystanie z płyty będzie bezpieczniejsze i, co niezwykle ważne, bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwoli w pełni kontrolować ilość zużytej energii.

Child Lock
Podczas wykonywania różnych czynności w kuchni, łatwo o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Szczególnie jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyposażone zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz pełną kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko!

Plyta_Minutnik.pngMinutnik
Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole grzewcze, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timer wykorzystać możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj pełną kontrolę nad czasem!

PARAMETRY :

Budowa
 • do zabudowy
 • indukcyjna
Kolor czarny
Moc całkowita 3.7 kW
Liczba palników / pól grzejnych 4
Informacje o płycie
 • 2 x 16,0 cm pole indukcyjne Booster
 • 2 x 21,0 cm pole indukcyjne Booster
Sterowanie dotykowe
Funkcje
 • Booster
 • Blokada bezpieczeństwa - blokada panelu sterowania
 • Heat control
 • Minutnik
 • Rozpoznawanie wielkości/obecności garnka
 • Szybki nagrzew
 • Timer
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
Ruszty Nie dotyczy
Wysokość 5.5 cm
Szerokość 57.6 cm
Głębokość 51.8 cm
Waga 10.5 kg

Opinie

Write a review

AMICA  PI6508PLU Płyta indukcyjna

AMICA PI6508PLU Płyta indukcyjna

1 inny produkt w tej samej kategorii: